ALBBOSTON.COM

Tuesday, 2019-07-16, 11:29 PM

Welcome Guest

Site menu

Log In

Search

Calendar

«  February 2011  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Our poll

Ju pelqen Website
Total of answers: 10160

Statistics


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Home » 2011 » February » 3 » Anulimi i seancës së Kuvendit
7:48 PM
Anulimi i seancës së Kuvendit
Partia Socialiste ka sulmuar kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe kryeministrin Berisha për anulimin e seancës së Kuvendit
 

Deputeti socialist Sajmir Tahiri deklaroi se ky ishte një vendim i njëanshëm, politik dhe që tregon frikën e përballjes së qeverisë me opozitën në Kuvend.
"Parlamenti është marrë peng, të gjitha institucionet janë marrë peng. Por Saliu do të na ketë përballë. Ne do vazhdojmë rezistencën tonë paqësore”, ka deklaruar Tahiri.
"I bëjmë thirrje kryeministrit Berisha që të dorëzojë gardistët dhe t’u hapë rrugë zgjedhjeve të reja”, ka pohuar Tahiri.
Attachments: Image 1
Views: 553 | Added by: albo | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: