ALBBOSTON.COM

Thursday, 2020-05-28, 3:38 PM

Welcome Guest

Site menu

Log In

Search

Calendar

«  January 2011  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Our poll

Ju pelqen Website
Total of answers: 10160

Statistics


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Home » 2011 » January » 27
 dërguari i BE për zgjidhjen e krizës në Shqipëri, Miroslav Lajçak ka deklaruar në një konferencë për shtyp, pas takimit me liderët kryesorë politikë në vend, se duhet të ndalojë përdorimi i mëtejshëm i dhunës në vend dhe kërkoi një ulje të tensionit mes palëve ... Read more »
Attachments: Image 1
Views: 616 | Added by: Admin | Date: 2011-01-27 | Comments (0)