ALBBOSTON.COM

Tuesday, 2019-07-16, 11:42 PM

Welcome Guest

Site menu

Log In

Search

Calendar

«  January 2011  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Our poll

A DUHET TE VOTOJE DIASPORA?
Total of answers: 8710

Statistics


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Home » 2011 » January » 22 » Ngjela: Është një masakër
11:49 AM
Ngjela: Është një masakër
Kryetari i PLD-së, Spartak Ngjela e ka cilësuar një masakër të vertetë dhunën e ushtruar nga policia mbi protestuesit, duke folur nga Spitali Ushtarak
 

Sipas tij, demonstruesit janë qëlluar me snajper.
"Dhjetra të plagosur dhe tre të vrarë. Është masakra më e madhe në historinë e Shqipërisë. U them shqiptarëve të gjithë në këmbë për të respektuar dëshmorët. Nga të katër anët kanë qëlluar me snajpera. Në funeral të gjithë të respektojmë viktimat dhe të ngrihemi në këmbë”, theksoi Ngjela.
Attachments: Image 1
Views: 481 | Added by: Admin | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: